Įdomūs bei linksmi video siužetai iš darželio gyvenimo:

Apsilankykite mūsų YOUTUBE kanale, prenumeruokite naujienas -
ir galėsite kartu su vaikučiais išgyventi jų patiriamus įspūdžius!

YOUTUBE kanalas

Naujienos

2017 SAULĖTA VAIKYSTĖ IR DOVANA PLUNGEI

2017 PASAKA Dovana miestui 1           Birželio 1-ąją visame pasaulyje švenčiama tarptautinė Vaikų gynimo diena. Šią dieną lopšelio-darželio „Pasaka“ vaikai, tėveliai, pedagogai ir visa darželio bendruomenė tradiciškai švenčia Vaikystės šventę.

 

          Tad ir šiemet vaikus pasitiko išpuoštas kiemas: žaidimų aikštelės pražydo įvairiaspalvėmis gėlėmis, spalvotais balionais, spalvingu sporto inventoriumi.
          Skelbdami renginio pradžią priešmokyklinių grupių vaikai įnešė „Pasakos“ darželio vėliavą. Džiugu, kad šventėje apsilankė Plungės rajono savivaldybės gydytoja Oresta Gerulskienė ir mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, kurie tarė sveikinimo žodžius, linkėdami su šypsena švęsti vaikystę, kasdien sportuoti, būti aktyviems ir smalsiems.

          Lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorė Irena Petreikienė linkėjo, kad vaikystė būtų apsupta brangių ir mylinčių žmonių, kupina juoko, gražių emocijų, nuotykių ir atradimų, kad kiekvieno lūpose žaistų šypsenos, pildytųsi gražiausios svajonės, būtų daug šurmulio bei džiugesio - kaip ir šią šventinę dieną darželio kieme. Direktorė priminė, jog šiais metais sukanka 450 metų, kai Plungės vardas pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose. Ta proga visų 12 grupių vaikučiai bei jų auklėtojos nutapė paveikslą ir dovanojo jį Plungės miestui - paveikslas įteiktas renginio svečiams Plungės rajono savivaldybės gydytojai Orestai Gerulskienei ir mero pavaduotojui Mindaugui Jurčiui.

          Direktorės pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė kalbėjo, kad mūsų darželis dalyvauja labdaringoje akcijoje „Ne vienas pasaulyje“, todėl atvykusią į renginį Lietuvos moksleivių sąjungos atstovę pakvietė atsiimti darželio bendruomenės darytus darbelius, o surinkti pinigai keliaus į Ievos Krivickaitės gerumo fondą "Ne apie mane".

          Renginio metu vaikai mankštinosi, žaidė sportinius žaidimus, rungėsi įvairiose rungtyse, šoko, dainavo bei ant asfalto kreidelėmis piešė savo Vaikystę. Įstaigos kieme aidėjo smagus vaikų juokas ir nuotaikinga muzika. Šventės pabaigoje vaikų laukė siurprizas ir muilo burbulų fiesta. Puikus oras ir gera nuotaika suteikė galimybę šauniai praleisti laiką. Dėkojame visiems už spalvingą ir smagų Vaikystės rytą, kurį praleidome kartu.

          Direktorės pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė