Įdomūs bei linksmi video siužetai iš darželio gyvenimo:

Apsilankykite mūsų YOUTUBE kanale, prenumeruokite naujienas -
ir galėsite kartu su vaikučiais išgyventi jų patiriamus įspūdžius!

YOUTUBE kanalas

Naujienos

ADVENTO RYTMETYS 2016

Advento rytmetys 08Dega balta žvakė, moja gelsva jauki šviesa.

Kviesdama visus mus draugėn, laukdama visų, visų,

Sveikindama kiekvieną atvykusį į šį rytmetį –

Būsim labai laimingi, mokėsim džiaugsmu dalintis su kitais draugais.

          Kad vaikai geriau pajustų, suprastų advento prasmę, jiems darželyje pasakojame advento laikotarpio tradicijas, papročius. Gruodžio 8 dieną auklėtojos Vilma Garbienė, Rūta Meškauskienė su “Ežiukų“ grupės ugdytiniais paruošė šventę Adventinis rytmetys „Angelai ant adventinio vainiko“.

          Į salę sukvietė visus vaikučius, tėvelius, pedagogus ir visą darželio bendruomenę. Kai papuošta eglutė skleidė jaukumą ir šilumą, susėdę kartu, kalbėjomės. Vaikai dainavo daineles, pedagogės pasakojo apie ramų ir prasmingą laiką – Adventą. Renginio vedėjos supažindino su lietuvių liaudies advento tradicijomis ir papročiais. Visi klausėsi pasakojimų, žaidė, dainavo... “Ežiukų” grupės vaikai sudėliojo adventinį vainiką jį papuošė, uždegė žvakeles. Buvo jaukus ir ramus rytmetis.. Advento rytmetį lopšelyje-darželyje “Pasaka” apsilankė ir Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos dekanas klebonas Julius Meškauskas. Jis kalbėjo, kad Adventas – rimties, susikaupimo ir dvasinių apmąstymų metas. Tai laikas, skirtas kūnui ir sielai apvalyti. Palydėdami nueinančius metus, stengiamės suskaičiuoti savo gerus darbus. Jis palinkėjo dvasinės ramybės, susikaupimo.

          Į šį šventinį rytmetį atvyko atstovė iš Platelių jaunimo klubo “Indigo”, kuris kartu su paramos ir labdaros fondu “Mamų unija” kvietė visus geros valios Lietuvos žmones prisijungti prie trečius metus organizuojamos gerumo akcijos „Pradžiuginkime mažas širdeles”, ir padovanoti rankų darbo dovanėles vėžiu sergantiems vaikams. Prie šios akcijos prisidėjo mūsų darželio bendruomenė ir adventinio rytmečio metu vaikučiai, jų tėveliai, pedagogai ir visą darželio bendruomenė perdavė jaunimo klubo atstovei visas padarytas dovanėles kurios skirtos sergantiems vaikams.

Ačiū pedagogėms už prasmingą adventinį rytmetį netradicinėje aplinkoje.

                        Informaciją parengė direktorės pavaduotoja Loreta Čiuželienė