Įdomūs bei linksmi video siužetai iš darželio gyvenimo:

Apsilankykite mūsų YOUTUBE kanale, prenumeruokite naujienas -
ir galėsite kartu su vaikučiais išgyventi jų patiriamus įspūdžius!

YOUTUBE kanalas

Klaida
  • JFolder: :files: Kelias nėra aplankas. Kelias: /home/plungespasaka/domains/plungespasaka.lt/public_html/images/stories/2016 VISUOTINE MANKSTA
Pranešimas
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2016 VISUOTINE MANKSTA

Naujienos

VISUOTINĖ MANKŠTA 2016

         Visuotine manksta 2016 09 15 02Rugsėjo 15 dieną Plungės lopšelyje-darželyje "Pasaka" vyko visuotinė mankšta. Visi visi, maži ir dideli mankštinosi gryname ore. Renginyje dalyvavo ir svečiai iš Visuomenės sveikatos biuro. Darželio direktorė Irena Petreikienė visus pasveikino ir pakvietė aktyviai bei linksmai  pasimankštinti.

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro l.e.p direktorė Daiva Zablockienė linkėjo, kad visada rytas prasidėtų mankšta ir pasidžiaugė, kad „Pasakos“ darželio vaikai tokie aktyvūs ir rodo didelį norą sportuoti.

Mankštą organizavo judesio korekcijos mokytoja metodininkė Rasa Gedvilaitė. Visa darželio bendruomenė smagiai mankštinosi su muzika ir balionais. Kadangi po mankštos visi buvo gerai nusiteikę, tikimės, kad ją pavyks suorganizuoti dar ne vieną kartą.

{gallery}2016 VISUOTINE MANKSTA:::0:0{/gallery}