Įdomūs bei linksmi video siužetai iš darželio gyvenimo:

Apsilankykite mūsų YOUTUBE kanale, prenumeruokite naujienas -
ir galėsite kartu su vaikučiais išgyventi jų patiriamus įspūdžius!

YOUTUBE kanalas

Naujienos

2019 AKTYVIAI, DRAUGIŠKAI, SVEIKAI!

Logotipas2          Siekdami skatinti mokinių su sveikata susijusių naudingų įpročių, vertybių ir elgesio formavimąsi, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras įvairių tipų vaikų ugdymo įstaigų bendruomenes kviečia dalyvauti iniciatyvoje „Aktyviai, draugiškai, sveikai“.

Iniciatyva „Aktyviai, draugiškai, sveikai“ – tai savanoriškas Lietuvos mokyklų bendruomenių renginys, kurio tikslas – atkreipti mokyklų bendruomenių (ypač mokinių) dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą.

Prie šios iniciatyvos prisidėjo ir mūsų įstaiga. Iniciatyva bus vykdoma 2019 mrugsėjo–spalio mėnesiais. Kiekvieną savaitę iniciatyvos metu ugdytiniams bus vedamos pačios įvairiausius veiklos: sveikatos žinių perdavimo, įgūdžių ir įpročių formavimo būdai bei taikomi įvairūs metodai, atitinkantys vaikų amžių ir pasirengimo lygį sveikatinimo temai.

KVIEČIAME TĖVELIUS, BENDRUOMENĖS NARIUS AKTYVIAI DALYVAUTI ŠIOJE INICIATYVOJE !!!

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė