Įdomūs bei linksmi video siužetai iš darželio gyvenimo:

Apsilankykite mūsų YOUTUBE kanale, prenumeruokite naujienas -
ir galėsite kartu su vaikučiais išgyventi jų patiriamus įspūdžius!

YOUTUBE kanalas

Naujienos

2018 VANDENS SAVAITĖ

Vandens savaite 05          2018 m. spalio 8-13 dienomis darželyje vyko „Vandens savaitė“. Jos tikslas buvo skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų. Šio projekto iniciatorės priešmokyklinių grupių pedagogės auklėtojos metodininkė Loreta Grigaitytė („Nykštukų“ grupės auklėtoja) ir Jūratė Endrikienė („Ančiukų“ grupės auklėtoja).

 

Į šį savaitę truksiantį projektą buvo pakviesti visų grupių vaikučiai ir pedagogai. Vaikai piešė ant vandens, tyrinėjo vandenį ir jo savybes. Edukacinių valandėlių metu vaikai bandė įminti mįsles apie vandenį, diskutavo apie jo savybes, naudą. Visi kartu žiūrėjo animacinį filmą „Tekėk upeliuk“. Taip siekiant atkreipti visų dėmesį į vandens reikalingumą žmogaus organizmui bei visai gamtai. Pajudėti visus paskatino „Lietaus žaidimai“ lauke. Daug emocijų ir gražių akimirkų suteikė piešimas vandeniu laistant debesėlius kurie buvo nupiešti ant balto popieriaus taip išgaunant „Lietutį“. Vaikų ir auklėtojų pastangos buvo didelės. Visi stengėsi ir aktyviai įsitraukė į projektą. Linksmai vaikučius nuteikė ir „Vandens Lašelio apsilankymas pas vaikus. Netradicinė veikla sulaukė didžiulio vaikų susidomėjimo. Lauke šviečiant saulutei vyko baigiamasis renginys "Vandens lašelio kelionė". Spalvotų skėčių jūroje liejosi juokas, žaidimai, šokis.

Ačiū priešmokyklinio ugdymo pedagogėms auklėtojoms metodininkėms Loretai Grigaitytei, Jūratei Endrikienei už gražią iniciatyvą įtraukiant į projektą visą bendruomenę. Taip pat meninio ugdymo mokytojai Jūratei Kensminienei ir darželio auklėtojoms, kurioms netrūko kūrybiškumo ir iniciatyvumo.

Informaciją parengė pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė