Įdomūs bei linksmi video siužetai iš darželio gyvenimo:

Apsilankykite mūsų YOUTUBE kanale, prenumeruokite naujienas -
ir galėsite kartu su vaikučiais išgyventi jų patiriamus įspūdžius!

YOUTUBE kanalas

Naujienos

2017 DIENA BE AUTOMOBILIO

Diena be automobilio 3          Tradiciškai minint Tarptautinę dieną be automobilio, šiemet vaikų lopšelio – darželio „Pasaka“ ugdytinius aplankė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Lina Jocienė, Vida Žilinskienė ir policijos bičiulis šuo Amsis, kurie vaikams pravedė saugaus eismo pamokėles.
          Vaikams pareigūnės pasakojo, kaip saugiai pereiti gatvę, akcentavo atšvaitų nešiojimo būtinumą tamsiuoju paros metu, demonstravo, kaip teisingai juos prisisegti. Visų grupių vaikai kartu su savo auklėtojomis ir Amsiumi mokėsi vaikščioti nereguliuojamoje ir šviesoforu reguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, kartu sportavo ir žaidė žaidimus. Atsisveikindamos pareigūnės vaikams dovanojo atšvaitų, spalvinimo pieštukų bei knygelių.

          Visų mūsų suaugusiųjų tikslas – išmokyti mažuosius eismo dalyvius saugaus elgesio gatvėse ir keliuose, pažinti kelio ženklus, ugdyti savisaugos jausmą, skatinti, kad vaikai būtų drausmingi, atsargūs, atidūs. O mūsų darželio bendruomenė dėkoja Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnėms ir tikisi tolesnio bendradarbiavimo.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė